קורס ערבית מדוברת

לארגונים, קבוצות וקהילות

זה הזמן ללמוד ערבית יחד בקהילה או בארגון שלכם!

בשביל תקשורת טובה יותר בין עובדים בארגון, בשביל חיבור והיכרות עם לקוחות וקהלי יעד, בשביל ליצור שותפויות חדשות, לשמר חיבורים קיימים וגם להשפיע ולהוות מודל של גיוון וחיבור לחברה הישראלית כולה.

איך הקורס עובד?

הקורס הבסיסי שלנו נמשך כ-3 חודשים, 12 מפגשים בני שעה וחצי. מדריך מנוסה, יקח את התלמידות והתלמידים לסדרה של מפגשים חווייתיים בהם בעיקר תדברו תשברו את המחסומים ותלמדו לתקשר. במקביל, תלמדו לקראת כל שיעור בפלטפורמת הלמידה הכי מתקדמת שיש באתר שלנו (במקום שיעורי בית – זה מודל שנקרא ״כיתה הפוכה״!). מעבר לבסיס, אפשר להוסיף מרכיבים שונים לקורס כמו מפגשי תרגול עם חברים דוברי שפת אם מהארגון או הקהילה, הרצאות ופעילויות פנים ארגוניות שיעזרו לתהליך ההטמעה! הרעיון כאן הוא לא רק ללמד תלמידים בנפרד, אלא לייצר חוויה שתשפיע על הקהילה או הארגון שלכם באמת.

על מדרסה - לומדים לתקשר

מדרסה הוא ארגון חברתי ללימוד ערבית מדוברת בחינם דרך כלים טכנולוגיים ולמידה קהילתית. 75,000 תלמידים רשומים ולומדים יחד בקורסים המקוונים החינמיים שלנו באתר שלנו. מעל 200,000 אנשים מכל קצוות החברה הישראלית נחשפים כל חודש לתכנים בעמוד הפייסבוק שלנו ומניעים את המומנטום למהלך החברתי הרחב. עשרות אלפי תלמידים מתרגלים יחד בקבוצת התרגול, מקבלים תכנים יומימיים באינסטרגם, בערוצי הווטסאפ וטלגרם וגם מאזינים כל שבוע לפינה הלימודית שלנו בגלי צה״ל.

חשוב גם לציין – אנחנו עמותה ללא מטרות רווח. כל ההכנסות שלנו משיתופי פעולה מייצרות עוד תכנים ופעילויות חינמיות לציבור הרחב!

ללמוד בקורס של מדרסה זה להתחיל דרך שלא באמת נגמרת כשהקורס נגמר. זה ללמוד לתקשר בסביבה שלך, בארגון שלך, בקהילה שלך ובחברה הישראלית בכלל. זה להישאר מחובר לכל הערוצים הלימודיים גם אחרי שהקורס נגמר ולהמשיך ללמוד וללמוד עד מתי שתרצו להפסיק. ולא תרצו תאמינו לנו..

לומדים כדי לתקשר

קהילה לומדת

ארגון חברתי

המורים שלנו

הלומדים שלנו מספרים

לומדים לתקשר איתנו

לוגו של אינטואיט
לוגו של ביוסנס
לוגו של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב
לוגו של IBM
לוגו של האגודה לזכויות האזרח
לוגו של הפורום הישראלי למנהיגות
לוגו של התאחדות הסטודנטים

בואו נתקשר!

לקורסים וסדנאות לארגונים ולקבוצות בקהילה – התקשרו או השאירו פרטים בטופס